Fixtures

Filter by team

Monday 4 March 2024

CNA U17s Division 1

18:00
Kinross Titans
vs
Fife Phantoms
Kinghorn Community Camous

GNA Division 1

19:30
Clyde Netball Club
vs
University of Glasgow 1
Notre Dame High School, Greenock, PA16 9BJ

GNA U15 Division 1

20:20
All Star Galaxy
vs
St Peter's Hawks
Williamwood High School

GNA U15 Division 2

19:20
Aces Pink
vs
Sycamore Soar
Airdrie Leisure Centre

Tuesday 5 March 2024

Ayrshire Netball Association

19:30
Kilwinning Galaxy
vs
Stewarton Thunder
Stewarton Academy
19:45
Shortlees Sapphires
vs
Ayr Fire
St Josephs Academy

GNA U13 Division 1

18:20
Paisley 1 U13s
vs
Clyde U13s
Paisley Grammar School

GNA U15 Division 2

19:45
G84 Pressure
vs
Clydebank Cobras Blue
Lomond Sports Hall- Rhu Higher Road Helensburgh G84 8YJ

GNA U15 Division 3

18:30
G84 Thunder
vs
Bellahouston Bluecats U15s
Lomond Sports Hall- Rhu Higher Road Helensburgh G84 8YJ

GNA U17 Division 2

20:25
All Star Eclipse
vs
Sycamore Swifts
Williamwood High School

GNA U17 Division 3

18:40
Clydebank Cobras Pink
vs
Eastbank U17s
Clydebank High School

Wednesday 6 March 2024

GNA Division 1

18:40
Strathclyde University 1
vs
East Kilbride
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA
20:10
University of Glasgow 1
vs
Glasgow Saltires 1
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA

GNA Division 2

19:10
Bellahouston Braves
vs
St Mirren 1
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
20:40
Black Diamonds
vs
Avon Netball Club
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW

GNA Division 3

19:10
Glasgow Saltires 3
vs
Glasgow Fury 1
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ

GNA Division 4

19:10
Kilwinning Galaxy
vs
Helensburgh Harriers
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW
20:40
Vixens 1
vs
Glasgow Fury 2
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ
20:40
Vixens 2
vs
Eastbank 1
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR

GNA Division 5

20:40
Aces Diamonds
vs
St Mirren 3
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
19:10
Glasgow Flames 2
vs
Scotstoun 2
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR

GNA U13 Division 2

19:45
All Star Comets
vs
St Cadocs Cyclones
Williamwood HS, Eaglesham Rd, Clarkston.

Thursday 7 March 2024

FNA Division 1

18:00
Diamonds
vs
Levenmouth 1
19:00
Kirkcaldy Wildcats
vs
Levenmouth 2
18:00
Komets
vs
Kirkcaldy Lions
19:00
PE Panthers
vs
Diamantes

GNA Division 3

20:30
Dumbarton Harp 1
vs
Sapphires 1
Hutchieson@Pollock Park, 97 Haggs Road, Glasgow G41 4RD
19:10
St Mirren 2
vs
EDNC1
Hutchieson@Pollock Park, 97 Haggs Road, Glasgow G41 4RD
20:10
Stewarton Netball Club
vs
EPR2
Trinity High School, Glenside Drive, Glasgow, G73 3LW

GNA Division 4

18:40
EDNC 2
vs
Aces Hearts
Trinity High School, Glenside Drive, Glasgow, G73 3LW

GNA Division 6

19:10
Dumbarton Harp 2
vs
St Cadocs
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ
20:40
Eastbank 2
vs
Harmony Row 2
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ

GNA U13 Division 2

18:20
Sycamore Starz
vs
Avon U13s
Hillpark Secondary School

GNA U13 Division 3

18:15
St Cadocs Jackals
vs
All Star Luna
St Ninians High School, East Renfrewshire

GNA U15 Division 1

20:15
St Andrews U15s
vs
Kilwinning U15s
Matt Busby Sports Centre

Saturday 9 March 2024

CNA Senior League Division 1

13:45
Linlithgow Lightning
vs
Braes Phoenix
Grangemouth Sports Complex
12:20
Stirling Sonics
vs
Linlithgow Thunder
Grangemouth Sports Complex

CNA Senior League Division 2

15:05
Braes Inferno
vs
Stirling Sapphires
Grangemouth Sports Complex

CNA Senior League Division 3

10:55
Braes Fever
vs
Stirling Sharks
Grangemouth Sports Complex
09:30
Stirling Steel
vs
Stirling University
Grangemouth Sports Complex

CNA Primary League

11:40
Kinross Novas
vs
Stirling Dragons
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

CNA U13s Division 1

09:30
Stirling Stars
vs
Clydesdale Fillies
Court 1: Winhcburgh Sports & Wellbeing Hub

CNA U13s Division 2

10:35
Dunfermline Stars
vs
Braes Fireworks
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
11:40
Kinross Galaxies
vs
Ferry Flyers Torrents
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

CNA U17s Division 1

14:00
Dunfermline Stars A
vs
Peebles
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
12:45
Kinross Titans
vs
Stirling Giants
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
15:15
Perth
vs
Linlithgow Hurricanes
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

GNA U15 Division 3

10:30
All Star Orion
vs
G84 Thunder
Eastwood High School, Capelrig Road, Newton Mearns

Sunday 10 March 2024

Ayrshire Netball Association

10:50
Ayr Fire
vs
Kilwinning Galaxy
St Josephs Academy
09:20
Shortlees Sharks
vs
Ayr Dragons
St Josephs Academy
13:50
Shortlees Spirit
vs
Kilwinning Comets
St Josephs Academy
12:20
Stewarton Lightning
vs
Shortlees Sapphires
St Josephs Academy

CENA U12s League

11:00
Dunedin Cubs
vs
Holyrood Sparks
12:00
EJNC 2
vs
Bass Rocketeers
10:00
ENC Pearls
vs
Caledonian Robins
09:00
Edinburgh Accies
vs
Portobello Fireflies

CENA U14s League

11:00
Bass Rocketeers
vs
Edinburgh Accies
10:00
Holyrood Hurricanes
vs
Dunedin Bobcats
10:00
Inverleith Swifts Panthers
vs
Portobello Flares

CENA U18s League

12:00
Dunedin White Panthers
vs
Portobello Infernos
12:00
EJNC Sapphires
vs
Bass Rocketeers
13:30
Holyrood Chieftains
vs
Portobello Fireballs
13:30
Inverleith Swifts Vipers
vs
Inverleith Swifts Comets
13:30
Peebles
vs
West Lothian Jets

CENA Division 2 League

11:00
Inverleith Swifts Tigers
vs
Caledonian Swans

CNA Senior League Division 2

09:30
Stirling Magic
vs
Linlithgow Cyclones
Grangemouth Sports Complex

CNA Social League Pool A

10:55
ACES Netball
vs
Winchburgh Warriors
13:05
Ferry Flyers Waves
vs
Komets
12:00
Hot Shotts Pink Panthers
vs
BigLuke

CNA Social League Pool B

15:15
Braes Ignite
vs
Linlithgow Typhoons
Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
14:10
Stirling University
vs
Stirling Storm
Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

GNA U13 Division 2

12:10
Glasgow Fury U13s
vs
Sycamore Starz
Glasgow Club, Maryhill

GNA U17 Division 2

10:20
Glasgow Fury 2 U17s
vs
EDNC U17s
Glasgow Club, Maryhill

Monday 11 March 2024

GNA U17 Division 2

18:30
Glasgow Fury 2 U17s
vs
Paisley Pumas
St Andrews Academy

Tuesday 12 March 2024

GNA U13 Division 2

18:50
Clydebank Cobras Futures
vs
St Cadocs Cheetas
Clydebank High School

GNA U15 Division 3

TBC
Avon U15s B
vs
Clydesdale Synergy

GNA U17 Division 1

18:55
Dumbarton Harp U17s
vs
Clyde U17s
Meadow Sport Centre, G82 2AA

GNA U17 Division 2

19:45
G84 U17s
vs
All Star Eclipse
Lomond Sports Hall- Rhu Higher Road Helensburgh G84 8YJ

Wednesday 13 March 2024

GNA Division 1

18:40
Bellahouston Blaze
vs
Glasgow Saltires 1
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA
20:10
Scotstoun Storm
vs
Bellahouston Blues
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA

GNA Division 2

19:10
Black Diamonds
vs
St Mirren 1
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
19:10
EPR1
vs
Avon Netball Club
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
20:40
Glasgow Flames 1
vs
Bellahouston Braves
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
20:40
Kilwinning Comets
vs
Glasgow Saltires 2
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ

GNA Division 3

19:10
Kelvin 2
vs
EPR2
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW

GNA Division 4

19:10
Bellahouston Bullets
vs
Vixens 2
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ
20:40
Sapphires 2
vs
EDNC 2
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR

GNA Division 5

20:40
Sycamore Steel
vs
Helensburgh Hawks
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW

GNA U13 Division 2

18:30
St Cadocs Cheetas
vs
St Peter's Thunder
St Ninians high school

Thursday 14 March 2024

FNA Division 1

18:00
Diamantes
vs
Levenmouth 2
19:00
Kirkcaldy Lions
vs
Kirkcaldy Wildcats

GNA Division 1

19:10
East Kilbride
vs
Bellahouston Bandits
Hutchieson@Pollock Park, 97 Haggs Road, Glasgow G41 4RD
20:30
Strathclyde University 1
vs
University of Glasgow 1
Hutchieson@Pollock Park, 97 Haggs Road, Glasgow G41 4RD

GNA Division 3

20:40
EDNC1
vs
Glasgow Fury 1
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ
19:10
University of Glasgow 2
vs
Sapphires 1
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ

GNA Division 5

18:40
Aces Diamonds
vs
Scotstoun 2
Trinity High School, Glenside Drive, Glasgow, G73 3LW

GNA Division 6

20:10
Dumbarton Harp 2
vs
Eastbank 2
Trinity High School, Glenside Drive, Glasgow, G73 3LW

Saturday 16 March 2024

CNA Primary League

09:30
Clydesdale Foals
vs
Kirkcaldy Panthers
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
10:35
Ferry Flyers Currents
vs
Kinross Novas
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
09:30
Ferry Flyers Ripples
vs
Linlithgow Storm
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
10:35
Stirling Dragons
vs
Fife Phantoms
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

CNA U15s Division 1

11:40
Fife Phantoms
vs
Perth City
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
11:40
Peebles Eagles
vs
Stirling Swifts
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

CNA U15s Division 2

12:55
Kirkcaldy Jaguars
vs
Bridge of Earn
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
14:10
Linlithgow Tornadoes
vs
Clydesdale Red
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

CNA U15s Division 3

12:55
Clydesdale Blue
vs
Stirling Pulse
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

CNA U17s Division 1

14:10
Dunfermline Stars A
vs
Kinross Titans
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
15:15
Fife Phantoms
vs
Perth
Court 1: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
15:15
Stirling Giants
vs
Linlithgow Hurricanes
Court 2: Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

Sunday 17 March 2024

Ayrshire Netball Association

12:20
Ayr Dragons
vs
Ayr Fire
St Josephs Academy
10:50
Kilwinning Galaxy
vs
Stewarton Lightning
St Josephs Academy
09:20
Shortlees Sapphires
vs
Shortlees Spirit
St Josephs Academy
13:50
Stewarton Thunder
vs
Shortlees Sharks
St Josephs Academy

CENA U12s League

11:00
Bass Rocketeers
vs
Inverleith Swifts Jaguars
12:00
EJNC 2
vs
Edinburgh Accies
13:00
Holyrood Sparks
vs
ENC Pearls
09:00
Inverleith Swifts Leopards
vs
Caledonian Robins
10:00
Portobello Fireflies
vs
Dunedin Cubs

CENA U16s League

10:00
Bass Rocketeers
vs
Inverleith Swifts Pythons
09:00
Holyrood Embers
vs
Dunedin Lions
11:00
Inverleith Swifts Cobras
vs
Peebles
09:00
Portobello Rockets
vs
Edinburgh Accies

CENA U18s League

12:00
Caledonian Phoenix
vs
Inverleith Swifts Comets
12:00
Holyrood Chieftains
vs
Dunedin White Panthers
14:00
Inverleith Swifts Vipers
vs
Bass Rocketeers
13:30
Peebles
vs
Portobello Infernos
13:30
West Lothian Jets
vs
Portobello Fireballs

GNA U15 Division 2

10:30
Venus All Star
vs
G84 Pressure
Eastwood High School

Tuesday 19 March 2024

GNA U15 Division 1

18:50
St Peter's Hawks
61 - 26 Full time
Kilwinning U15s
Renfrew High School
18:15
Sycamore Storm
vs
All Star Galaxy
Hillpark Secondary School 36 Cairngorm Road, Glasgow G43 2XA

GNA U15 Division 3

18:30
G84 Thunder
vs
Shortlees Storm U15s
Lomond Sports Hall- Rhu Higher Road Helensburgh G84 8YJ

GNA U17 Division 2

19:15
Aces Blue
vs
Sycamore Swifts
Caldervale High School

Wednesday 20 March 2024

GNA Division 1

18:40
Clyde Netball Club
vs
Scotstoun Storm
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA
20:10
Kelvin 1
vs
Bellahouston Bandits
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA

GNA Division 3

19:10
St Mirren 2
vs
University of Glasgow 2
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ
20:40
Stewarton Netball Club
vs
Dumbarton Harp 1
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ

GNA Division 4

20:40
Eastbank 1
vs
Sapphires 2
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
19:10
Kilwinning Galaxy
vs
Vixens 1
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
20:40
Vixens 2
vs
Aces Hearts
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW

GNA Division 5

19:10
Aces Diamonds
vs
Glasgow Flames 2
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
20:40
St Mirren 3
vs
Bellahouston Buzz
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR

GNA Division 6

19:10
Kilwinning Stars
vs
Harmony Row 2
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW

GNA U13 Division 3

18:20
All Star Luna
vs
St Peter's Lightening
Williamwood High School

Thursday 21 March 2024

FNA Division 1

18:00
Diamantes
vs
Komets
19:00
Levenmouth 2
vs
Loch Leven Ladies

GNA Division 1

19:10
Bellahouston Blaze
vs
University of Glasgow 1
Easterhouse Sportscentre, 12 Auchinlea Rd, Glasgow, G34 9HQ
20:40
Strathclyde University 1
vs
Bellahouston Blues
Easterhouse Sportscentre, 12 Auchinlea Rd, Glasgow, G34 9HQ

GNA Division 2

20:10
Black Diamonds
vs
Harmony Row 1
Trinity High School, Glenside Drive, Glasgow, G73 3LW
19:10
Glasgow Flames 1
vs
St Mirren 1
Hutchieson@Pollock Park, 97 Haggs Road, Glasgow G41 4RD
18:40
St Andrews Netball Club
vs
Kilwinning Comets
Trinity High School, Glenside Drive, Glasgow, G73 3LW

GNA Division 6

20:30
Shortlees Spirit
vs
St Cadocs
Hutchieson@Pollock Park, 97 Haggs Road, Glasgow G41 4RD

GNA U15 Division 2

18:30
St Cadocs Firebirds
vs
EDNC U15s
St Ninians High School

GNA U15 Division 3

18:50
Netball Fever U15s
vs
St Cadocs Swans
St. Ninians High School, Kirkintilloch

Saturday 23 March 2024

CNA Senior League Division 1

15:05
Stirling Sonics
vs
Clydesdale Sparks
Winchburgh Sport and Wellbeing Hub

CNA Senior League Division 2

09:30
Braes Inferno
vs
Linlithgow Cyclones
Winchburgh Sports and Wellbeing Hub
10:55
Linlithgow Bolts
vs
Stirling Magic
Winchburgh Sports and Wellbeing Hub

CNA Senior League Division 3

13:45
Clydesdale Chargers
vs
Braes Fever
Winchburgh Sports and Wellbeing Hub
12:20
Stirling Steel
vs
Stirling Sharks
Winchburgh Sports and Wellbeing Hub

GNA U15 Division 3

11:30
G84 Thunder
vs
Bellahouston Bluebells U15s
Hermitage Academy

Sunday 24 March 2024

Ayrshire Netball Association

12:20
Ayr Fire
vs
Kilwinning Comets
St Josephs Academy
10:50
Shortlees Sharks
vs
Shortlees Sapphires
St Josephs Academy
13:50
Stewarton Lightning
vs
Shortlees Spirit
St Josephs Academy
09:20
Stewarton Thunder
vs
Kilwinning Galaxy
St Josephs Academy

CNA Senior League Division 1

09:30
Linlithgow Thunder
vs
Braes Phoenix
Winchburgh Sport and Wellbeing Hub

CNA U15s Division 3

12:00
Ferry Flyers Rapids
vs
Elements Ice
South Queensferry High School

CNA Social League Pool A

15:15
Ferry Flyers Waves
vs
ACES Netball
14:10
Hot Shotts Pink Panthers
vs
Winchburgh Warriors

CNA Social League Pool B

10:55
Barnton Hurricanes
vs
Stirling Storm
Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
12:00
Braes Ignite
vs
Stirling University
Winchburgh Sports & Wellbeing Hub
13:05
Linlithgow Typhoons
vs
Wee County Warriors
Winchburgh Sports & Wellbeing Hub

GNA U13 Division 2

10:15
Glasgow Fury U13s
vs
St Cadocs Cheetas
Glasgow Club, Maryhill

GNA U17 Division 1

13:30
Dumbarton Harp U17s
vs
Glasgow Fury 1 U17s
Meadow sports centre,G82 2AA
10:20
Paisley Phoenix
vs
Glasgow Fury 1 U17s

Monday 25 March 2024

GNA U13 Division 3

19:50
Netball Fever U13s
vs
G84 Gone Wild
St. Ninians High School, Kirkintilloch

GNA U17 Division 2

19:20
Clydesdale Stampede
vs
All Star Eclipse
Carluke High School, Carnwath road, Carluke, ML8 4EA

GNA U17 Division 3

17:45
Bellahouston U17s
vs
Clydebank Cobras Navy
Hutchesons Grammar School

Tuesday 26 March 2024

GNA U13 Division 2

18:50
Clydebank Cobras Futures
vs
Glasgow Fury U13s
Clydebank High School

GNA U13 Division 3

18:30
Shortlees Stars U13s
vs
Harmony Row U13s
St Josephs academy

GNA U15 Division 1

18:15
Sycamore Storm
vs
Paisley Panthers
Hillpark Secondary School

GNA U15 Division 2

19:45
G84 Pressure
vs
St Peter's Harriers
Lomond Sports Hall- Rhu Higher Road Helensburgh G84 8YJ

Wednesday 27 March 2024

GNA Division 1

18:40
Bellahouston Blaze
vs
Bellahouston Blues
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA
20:40
Glasgow Saltires 1
vs
Strathclyde University 1
Emirates Arena, 1000 London Road, Glasgow, G40 3HG
20:10
University of Glasgow 1
vs
Kelvin 1
Caledonian University, The Arc, Cowcaddens Road Glasgow, G4 0BA

GNA Division 2

19:10
EPR1
vs
Bellahouston Braves
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW

GNA Division 3

19:10
EDNC1
vs
Sapphires 1
Emirates Arena, 1000 London Road, Glasgow, G40 3HG
20:40
EPR2
vs
Glasgow Fury 1
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
19:10
St Mirren 2
vs
Kelvin 2
Emirates Arena, 1000 London Road, Glasgow, G40 3HG
20:40
Stewarton Netball Club
vs
Glasgow Saltires 3
Emirates Arena, 1000 London Road, Glasgow, G40 3HG

GNA Division 4

20:40
Eastbank 1
vs
Bellahouston Bullets
Kelvinhall, 1445 Argyle Street, Glasgow, G3 8AW
19:10
Helensburgh Harriers
vs
EDNC 2
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR

GNA Division 5

20:40
Glasgow Flames 2
vs
Sycamore Steel
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR
19:10
Scotstoun 2
vs
Helensburgh Hawks
Tollcross Leisure Centre, 350 Wellshot Road, Glasgow, G32 7QR

GNA Division 6

20:40
Dumbarton Harp 2
vs
EDNC 3
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ
19:10
Eastbank 2
vs
Kilwinning Stars
Easterhouse Sports Centre, 9 Auchinlea Road, Glasgow G34 9HQ

Thursday 28 March 2024

FNA Division 1

19:00
Diamonds
vs
PE Panthers
18:00
Levenmouth 1
vs
Komets

GNA Division 2

20:30
St Mirren 1
vs
St Andrews Netball Club
Hutchieson@Pollock Park, 97 Haggs Road, Glasgow G41 4RD

Sunday 31 March 2024

GNA U13 Division 1

TBC
Clyde U13s
vs
St Andrews U13s
TBC
Clyde U13s
vs
Sycamore Scarlets
TBC
Paisley 1 U13s
vs
Paisley 2 U13s
TBC
Park Sports
vs
St Cadocs Viper

GNA U13 Division 2

TBC
Clydebank Cobras Futures
vs
EDNC 1 U13s

GNA U13 Division 3

TBC
EDNC 2 U13s
vs
Bellahouston U13s

GNA U15 Division 1

TBC
Paisley Panthers
vs
Harmony Row U15s

GNA U15 Division 2

TBC
Clyde Black U15s
vs
Avon U15s A
TBC
St Cadocs Firebirds
vs
G84 Pressure

GNA U15 Division 3

TBC
Avon U15s B
vs
All Star Supernova

GNA U17 Division 1

TBC
Avon U17s
vs
Sycamore Squad
TBC
Infinty All Star
vs
Paisley Phoenix
TBC
St Cadocs U17s
vs
Infinty All Star

GNA U17 Division 2

TBC
Paisley Pumas
vs
G84 U17s

GNA U17 Division 3

TBC
Eastbank U17s
vs
Clydebank Cobras Navy
TBC
Kilwinning U17s
vs
Clydebank Cobras Pink

Latest news

National League Match Day 1
National League National League Match Day 1

National League

Scottish Cup 2021/22
General Scottish Cup 2021/22

#SUPERSATURDAY

National League
General National League

National League

Netball Scotland Competitions newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe